Miniemen

DINAMO

DAVE, DORINNE , JEMELLE, MESNIL-SAINT BLAISE ,MONT-GAUTHIER , SAINT-SERVAIS – WARNANT

ENTRE SAMBRE ET MEUSE

AISEMONT, MORVILLE , SAINT-AUBIN, THY- THUILLIES , VODELEE

HAINAUT OCCIDENTAL

CELLES A, CELLES B, ISIERES, OGY , THIEULAIN , TOURPES A , TOURPES B

SAMBRE DYLE

DONSSTIENNE , PIRONCHAMPS

VLAANDEREN

BAASRODE , BEVER , GRIMMINGE , HAMME-ZOGGE , WIEZE

1ste ronde

Elimination directe “Rechtstreekse uitschakeling

Organisation – Inrichting : au plus tard – ten laatste : 20/05/24

1.  Pironchamps                            – Celles B                      – Grimminge 20/05 > 10.00

2.  Dave                                         – Vodelée                      – Mont-Gauthier

3.  Celles A                                    – Saint-Servais << 18/05 @ 10.00

4.  Thieulain                                  – Saint-Aubin >> 04/05 @ 10.30

5.  Mesnil-St- Blaise                     – Dorinne

6.  Ogy                                          – Isières

7.  Jemelle                                     – Hamme-Zogge. >>21/04/ @ 10.30

8.  Bever                                        – Wieze >> 03/05 @ 18.30

9.  Tourpes A                                – Morville >> 21/04 @ 9.30

10. Warnant                                   – Tourpes B >> 27/04 @ 10.00

11. Aisemont                                 – Baasrode >> 20/04 @ 10.30

12. Donsstienne                             – Thy-Thuillies >> 01/05 @ 10.00

2ème tour – 2de ronde

Elimination directe – Rechtstreekse uitschakeling

Organisation – Inrichting : au plus tard – ten laatste : 23/06/24

  1. Winn/vainq 2           –  Winn/vainq 5                  
  2. Winn/vainq 3           –  Winn/vainq 7                      
  3. Winn/vainq 8           –  Winn/vainq 4                  
  4. Winn/vainq 1           –  Winn/vainq 9                  
  5. Winn/vainq 12         –  Winn/vainq 6                  
  6. Winn/vainq 11         –  Winn/vainq 10                

Phase finale – Eindfase 27/07  Entre-Sambre-Meuse 10.00

R1.    A :              – B :                    – C : 

R2.    D :            – E :                     – F :           

1 –       A :                               -B :                                                    0 – 0

2 –       D :                              -E :                                                     0 – 0

3 –       C :                              -Verliezer A / Vaincu A                  0 – 0

4 –       F :                               Verliezer B / Vaincu B                  0 – 0

5-        C :                              – Winnaar A / Vainqueur A           0 – 0

6 –       F :                               -Winnaar B / Vainqueur B             0 – 0

7 – Winnaar R1 / Vainqueur R1     -Winnaar R2 / Vainqueur R2         0 – 0

NL