Volwassenen

NATIONAL 1

ACOZ ‘ BAASRODE ‘ GENAPPE ‘ HAMME-ZOGGE ‘ ISIERES ‘ KERKSKEN

MAUBEUGE ‘ MONT-GAUTHIER ‘ THIEULAIN ‘ TOURPES

NATIONAL 2

AISEMONT ‘ BRUSSEGEM. ‘ FONTAINE ‘ GALMAARDEN ‘ GRIMMINGE

HERDESEM ‘ KASTEL ‘ OEUDEGHIEN ‘ OGY ‘ SIRAULT ‘ WIEZE

NATIONAL 3A

BASSILLY-SILLY ‘ BLICQUY ‘ CELLES ‘ MONTIGNIES-LEZ-LENS ‘ MONTROEUL

NINOVE/TERJODEN ‘ OLLIGNES ‘ STEENKERQUE ‘ TOURPES ‘ VILLERS 2000 ‘ WIEZE

NATIONAL 3B

CLERMONT ‘ MONT-GAUTHIER ‘ PIRONCHAMPS ‘ PLANOIS ‘ PRESGAUX

SAINT-SERVAIS A ‘ SAINT-SERVAIS B ‘ SENZEILLES ‘ VODELEE ‘ WARNANT

Trekking – Tirage : 11/12/23

Premier tour – Eerste Ronde 21 /04/24 (15.00)

  1. Mont-Gauthier (N3) – Hamme-Zogge 3 – 13
  2. Villers 2000 – Bassilly-Silly 7 – 13
  3. Planois – Ollignies
  4. Aisemont – Kastel
  5. Galmaarden – Kerksken
  6. Wieze (N2) – Isières
  7. Saint-Marc – Saint-Servais A
  8. Genappe – Baasrode 2 – 13
  9. Steenkerque – Tourpes (N1) 0 – 13
  10. Presgaux – Ninove/Terjoden
  11. Hedersem – Thieulain
  12. Clermont – Wieze (N3)
  13. Brussegem – Maubeuge
  14. Senzeilles – Ogy
  15. Warnant – Grimminge 6 – 13
  16. Tourpes (N3) – Blicquy 13 – 11
  17. Fontaine – Sirault 8 – 13
  18. Montroeul – Oeudeghien 8 – 13
  19. Celles – Acoz 1 – 13
  20. Saint-Servais B – Mont-Gauthier (N1)
  21. Montignies-Lez-Lens – Pironchamps 13 – 12

Deuxième tour – Tweede Ronde 25 /05/24 (15.00)

A. OGY -SENZEILLES 13 – 0

B. OEUDEGHEIN – THIEULAIN 1 – 13

C. GRIMMINGE – SAINT-MARC 6 – 13

D. KASTEL – BAASRODE 6 – 13

E. WIEZE (N3) – HAMME-ZOGGE 2 – 13

F. SIRAULT – KERKSKEN 4 – 13

G. MAUBEUGE – CLERMONT 13 – 0

H. BLICQUY – TOURPES (N1) 5 – 13

I. MONTGNIES/LEZ/LENS – PLANOIS 13 – 7

J. ACOZ – PRESGAUX 13 – 5

K. ISIERES – MONT-GAUTHIER (N1) 13 – 11

L. TOURPES (N3) – BASSILLY-SILLY 13 – 6

FINALE A « ACOZ » 02/07 – 06/ 07 /2024

02/07

1)15.00 OGY – ISIERES

2) 16.15 BAASRODE –  Verliezer – Vaincu 1.

3) 17.30 BAASRODE – Winnaar – Vainqueur 1

03/07

1)15.00 MONTIGNIES/LEZ/LENS – KERKSKEN

2)16.15 SAINT-MARC –  Verliezer – Vaincu 1

3)17.30 SAINT-MARC– Winnaar – Vainqueur 1

04/07

1)15.00 MAUBEUGE – HAMME-ZOGGE

2)16.15 THIEULAIN –  Verliezer – Vaincu 1

3) 17.30 ) THIEULAIN – Winnaar – Vainqueur  1

05/07

1)15.00 TOURPES (N1) – TOURPES (N3)

16..15 ) ACOZ –  Verliezer – Vaincu 1

17.30 ACOZ – Winnaar – Vainqueur 1

06/07

A 1/2F 15.00 Winn/Vainq. 04/07 – Winn/Vainq. 02/07

B 1/2F 16.15 Winn/Vainq.03/07 – Winn/Vainq. 05/07

FINALE 17.30 Winn/Vainq.A – Winn/Vainq. B

NL