Volwassenen

Voorronde (Liga)

1.Villers-Le-Gambon – Clermont

2. Ninove – Hoves

3. Saint-Servais – Dorinnes

4. Oeudeghien (L) – Vieux-Leuze

5. Terjoden – Presgaux

6. Evrehailles – Steenkerque

7. Celles – Wargnies

8. Buizingen AR – Stave

- Rechtstreeks gekwalificeerd voor de 1ste ronde (Liga) -

1.Baasrode (L)

2.Saint-Marc

3.Warnant

4.Vodelée

5.Bassily-Silly

6.Idegem

7.Senzeilles

8.Elesmes

9.Graty

10.Montrœul

11.Villers 2000

12.Pironchamps A

13.Pironchamps B

14.Galmaarden (L)

15.Grimminge (L)

Eerste ronde

1.Vainqueur 4 – Thieulain

2.Vainqueur 2 – Pironchamps A

3.Grimminge (L) – Hamme-Zogge

4.Montrœul – Vaudignies

5.Vainqueur 5 – Mont-Gauthier

6.Tourpes – Kastel

7.Vainqueur 8 – Ogy

8.Idegem – Maubeuge

9.Vainqueur 7 – Planois

10.Vodelée – Ollignies

11.Isières – Grimminge (N1)

12.Galmaarden (N1) – Kerksken

13.Saint-Marc – Sirault

14.Fontaine – Herdersem

15.Warnant – Galmaarden (L)

16.Brussegem – Acoz

17.enzeilles – Baasrode (N1)

18.Baasrode (L) – Vainqueur 6

18.Pironchamps B – Vainqueur 1

20.Blicquy – Wieze

21.Oeudeghien (N2) – Genappe

22.Bassily-Silly – Graty

23.Elesmes – Bever

24.Villers 2000 – Vainqueur 3

Tirage 2ème tour le lundi 26/04/2021 à 19.00

2de ronde op zaterdag 29/05/2021

Eindfase – 13/07 ➡︎ 17/07/2021


De Beker van België neemt deze teams over :

DESMHOHSSDVL
1. Dorinnes (L)7.Clermont (L)14. Bassilly-Silly (L)28. Elemes (L)36. Acoz (N1)42. Baasrode (N1)
2. Evrehailles (L)8. Planois (N2)15. Blicquy (N2)29. Graty (L)37. Fontaine (N2)43. Baasrode (L)
3. Mont-Gauthier (N1)9. Presgaux (L)16. Buizingen AR (L)30. Hoves (L)38. Genappe (N2)44. Bever (N2)
4. Saint-Marc (L)10. Senzeilles (L)17. Celles (L)31. Montreuil (L)39. Maubeuge (N1)45. Brussegem (N2)
5. Saint-Servais (L)11. Stave (L)18. Isières (N1)32. Sirault (N1)40. Pironchamps (La)46. Galmaarden (N1)
6. Warnant (L)12. V.Le Gambon (L)19. Idegem (L)33. Steenkerque (L)41. Pironchamps (Lb)47. Galmaarden (L)
20. Oeudeghien (N2)34. Villers 2000 (L)48. Grimminge (N1)
21. Oeudeghien (L)35. Wargnies (L)49. Grimminge (L)
22. Ogy (N1)50. HammeZogge (N2)
23. Ollignies (N2)51. Herdersem (N2)
24. Thieulain (N1)52. Kastel ( N2)
25. Tourpes (N2)53. Kerksken (N1)
26.Vaudignies (N2)54. Ninove (L)
27. Vieux-Leuze (L)55. Terjoden (L)
56. Wieze (N1)
NL