Adultes

NATIONAL 1

ACOZ ‘ BAASRODE ‘ GALMAARDEN ‘ ISIERES ‘ KERKSKEN ‘ MAUBEUGE

MONT-GAUTHIER ‘ OGY ‘ THIEULAIN ‘ TOURPES ‘ WIEZE

NATIONAL 2

AISEMONT ‘ BASSILLY-SILLY ‘ BRUSSEGEM. ‘ GENAPPE ‘ GRIMMINGE’ HAMME-ZOGGE

KASTEL ‘ NINOVE-TERJODEN ‘ OEUDEGHIEN ‘ SAINT-SERVAIS ‘ SIRAULT

NATIONAL 3A

BLICQUY ‘ CELLES ‘ HERDERSEM’ LA LOUVIERE ‘ MONTROEUL

OLLIGNES ‘ STEENKERQUE ‘ VAUDIGNIES ‘ VILLERS 2000 ‘ WIEZE

NATIONAL 3B

CLERMONT ‘ FONTAINE ‘ MONT-GAUTHIER ‘ PIRONCHAMPS ‘ PLANOIS ‘ PRESGAUX

SAINT-DENIS ‘ SAINT-MARC ‘ SENZEILLES ‘ VILLERS-LE-GAMBON ‘ VODELEE ‘ WARNANT

Premier tour – Eerste Ronde 06 /05/23 (15.00)

  1. VILLERS-LE-GAMBON – NINOVE-TERJODEN 7-13
  2. VODELEE – GENAPPE 3-13
  3. ACOZ – TOURPES. 13 – 5
  4. CELLES – PLANOIS. 16 – 6
  5. SENZEILLES – SAINT-SERVAIS. 11 – 13
  6. WARNANT – AISEMONT (16.00) 0 – 13
  7. WIEZE (N3) – WIEZE (N1). (23/04/23 – 15.00). 13 – 10
  8. GRIMMINGE – ISIERES 2 – 13
  9. BASSILY-SILLY – HAMME-ZOGGE 9 – 13
  10. STEENKERQUE – BAASRODE 3 – 13
  11. MONT-GAUTHIER (N3) – OGY 4 – 13
  12. VILLERS 2000 – OLLIGNIES 13 – 10
  13. HERDERSEM – LA LOUVIERE 13 – 4
  14. OEUDEGHIEN – MONT-GAUTHIER (N1) 8 – 13
  15. BLICQUY – FONTAINE 4 – 13
  16. SAINT-DENIS – SIRAULT 1 – 13
  17. THIEULAIN – KERKSKEN. 8 – 13
  18. MONTROEUL – SAINT-MARC 13 – 8
  19. PRESGAUX – CLERMONT 2 – 13
  20. KASTEL – BRUSSEGEM. 13 – 10
  21. PIRONCHAMPS – GALMAARDEN. (16.00) 4 – 13
  22. VAUDIGNIES – MAUBEUGE (16.00) 3 – 13

Deuxième tour – Tweede Ronde 20 /05/23 (15.00)

I. MAUBEUGE – HAMME-ZOGGE 13 – 7

II. KERKSKEN – WIEZE (N3). 13 – 1

III. ISIERES – PLANOIS. 13 – 1

IV. VILLERS 2000 – NINOVE-TERJODEN. 8 – 13

V. GENAPPE – SAINT-SERVAIS. 13 – 6

VI. FONTAINE – MONTROEUL 6 – 13

VII. SIRAULT – HERDERSEM. 13 – 6

VIII. CLERMONT – OGY 2 – 13

IX. VAUDIGNIES – KASTEL. 5 – 13

X. BAARSODRE – ACOZ. 13 – 12

XI. AISEMONT – GALMAARDEN 9 – 13

XII. MONT-GAUTHIER – CELLES. 13 – 9

FINALE A ACOZ 11/07 – 15/07

11/07

15.00 MAUBEUGE – OGY 7-3

16.00 GALMAARDEN – OGY 7-4

17.30 GALMAARDEN – MAUBEUGE 1- 7

12/07

15.00 KASTEL – KERKSKEN 1 – 7

16.00 SIRAULT – KASTEL 7 – 2

17.30 SIRAULT – KERKSKEN 3 – 7

13/07

ISIERES – NINOVE/TERJODEN 7 – 0

MONTROEUL – NINOVE/TERJODEN 2 – 7

MONTROEUL – ISIERES 6 – 7

14/05

15.00 GENAPPE – MONT-GAUTHIER 6 – 7

16.00 BAASRODE – GENAPPE 7 – 2

17.30 BAASRODE – MONT-GAUTHIER 3 – 7

15/07

A 1/2F 15.00 MAUBEUGE – ISIERES 7 – 3

B 1/2F 16.00 KERKSKEN – MONT-GAUTHIER 7 – 1

FINALE 17.30 MONT-GAUTHIER – KERKSKEN 5 – 7

FR