Cadets

DINAMO

MONT-GAUTHIER , WARNANT

ENTRE SAMBRE ET MEUSE

AISEMONT

HAINAUT OCCIDENTAL

ISIERES , OEUDEGHIEN , OGY, THIEULAIN , TOURPES A , TOURPES B

HAINE ET SENNE

MONTROEUL

SAMBRE DYLE

ACOZ , PIRONCHAMPS

VLAANDEREN

BAASRODE, GALMAARDEN , GRIMMINGE

1er tour – 1ste Ronde

Elimination directe – Rechtstreekse uitschakeling

Les équipes qualifies doivent être connues au plus tard le: 02/06/24

De gekwalificeerde ploegen dienen ten laatste bekend zijn op: 02/06/24

1. Oeudeghien – Mont-Gauthier. 21/04. 10.00

2. Aisemont – Montroeul      

3. Baasrode – Thieulain. 06/05 > 11.00

4. Tourpes B – Morville

5. Acoz – Ogy           

6. Isières – Tourpes A

7. Grimminge – Pironchamps. 04/05 >> 10.00

8; Galmaarden – Warnant 18/05.> 10.00

2ème tour – 2de ronde

Elimination directe – Rechtstreekse uitschakeling

Organisation – Inrichting : au plus tard – ten laatste : 07/07

  1. Winn/vainq 8           –  Winn/vainq 5
  2. Lucky loser                                
  3. Winn/vainq 4           –  Winn/vainq 7                  
  4. Winn/vainq 3           –  Winn/vainq 1
  5. Lucky loser
  6. Winn/vainq 2           –  Winn/vainq 6

Finale tussen de 4 winnaar + 2 heropgeviste verliezer (worden getrokken uit de 4 verliezers)

Finale entre les 4 gagnants + 2 vaincus récupérés (seront tirés au sort parmi les 4 vaincus)

Phase finale – Eindfase  17/08  Sambre – Dyle. 10.00

R1.      A                                 B Lucky Loser                      C        

R2.      D                                 E Lucky Loser                      F        

1 –       A                                 B                                             0 – 0

2 –       D                                 E                                             0 – 0

3 –       C                                 – Verliezer A / Vaincu A     0 – 0

4 –       F                                 Verliezer B / Vaincu B      0 – 0

5-        C                                 -Winnaar A / Vainqueur A 0 – 0

6 –       F                                 -Winnaar B / Vainqueur B 0 – 0

7 – Winnaar R1 / Vainqueur R1     -Winnaar R2 / Vainqueur R2         0 – 0

FR