Minimes

DINAMO

DORINNE , MONT-GAUTHIER , SAINT-SERVAIS – WARNANT

ENTRE SAMBRE ET MEUSE

AISEMONT, MORVILLE , THY- THUILLIES , VODELEE

HAINAUT OCCIDENTAL

CELLES , OGY , THIEULAIN A , THIEULAIN B , TOURPES A , TOURPES B , VIEUX-LEUZE

SAMBRE DYLE

GENAPPE , PIRONCHAMPS A , PIRONCHAMPS B

VLAANDEREN

BAASRODE , BEVER , GRIMMINGE , HAMME-ZOGGE , TERJODEN KN , WIEZE

1er tour

Elimination directe “Rechtstreekse uitschakeling

Organisation – Inrichting : au plus tard – ten laatste : 21/05

1. Mont-Gauthier                          – Wieze. 6 – 10

2. Celles                                        – Grimminge      10 -1

3. Tourpes A                                 – Dorinne 10 – 1

4. Thieulain B                               – Terjoden KN 10 – 5

5. Baasrode                                    – Tourpes B 10 – 3

6. Hamme-Zogge                          – Vieux-Leuze. 10 – 2

7. Aisemont                                   – Morville (Forfait). 10 – 0

8. Pironchamps B                          – Ogy 1 – 10

9. Vodelée                                     – Thy-Thuilies. 10 – 3

10. Saint-Servais                           – Bever. 10 – 1

11. Genappe                                  – Warnant. 9 – 10

12. Pironchamps A                        – Thieulain A. (Forfait) 10 – 0

2ème tour – 2de ronde

Elimination directe – Rechtstreekse uitschakeling

Organisation – Inrichting : au plus tard – ten laatste : 25/06

A – Hamme – Zogge          – Vodelée 4 – 10

B – Wieze           – Warnant 10 – 4

C – Ogy           – Pironchamps A 7 – 10

D – Tourpes A            – Thieulain B 10 – 0

E – Celles           – Baasrode 1 – 10

F – Aisemont.            – Saint- Servais. 10 – 3

Phase finale – Eindfase 29/07 NIMY à 10.00

R1.      A: Vodelée –   B : Wieze – C: Pironchamps     

R2.      D: Tourpes – E: Baasrode  –  F: Aisemont                 

1 – A:  Vodelée    –           B Wieze                                0 – 0

2 – D: Tourpes     –           E Baasrode                          0 – 0

3 – C : Pironchamps –  Verliezer A / Vaincu A        0 – 0

4 – F : Aisemont    –     Verliezer B / Vaincu B         0 – 0

5 – C : Pironchamps – Winnaar A / Vainqueur A  0 – 0

6 – F : Aisemont       –  Winnaar B / Vainqueur B   0 – 0

7 – Winnaar R1 / Vainqueur R1     –   Winnaar R2 / Vainqueur R2          0 – 0

FR